UAB „Transachema“ (toliau – Bendrovė) siekia apsaugoti asmenų privatumą, gerbia jų teises, todėl šioje Slapukų politikoje pateikia išsamią informaciją apie interneto svetainėje www.transachema.lt esančius slapukus.

Duomenų valdytoja – Bendrovė, buveinės adresas Jonalaukio k., Ruklos sen., Jonavos r., el. pašto adresas info@transachema.lt.

Slapukas – mažas duomenų rinkinys, kurį interneto svetainė įrašo į asmens kompiuterio, mobilaus prietaiso ar kito įrenginio naršyklę. Sekantį kartą apsilankius svetainėje šis failas gali būti nuskaitytas, kad svetainė galėtų atpažinti kompiuterį, mobilųjį prietaisą ar įrenginį.

Bendrovės svetainėje slapukai įprastai naudojami šiais tikslais:

Funkciniai slapukai. Funkciniai slapukai skirti prisiminti svetainės svečių pageidavimus ir padėti naudoti svetainę veiksmingai bei efektyviai. Pavyzdžiui, šie slapukai prisimena svetainės svečių pageidaujamą kalbą arba paieškas. Šiuos slapukus Bendrovė gali naudoti ir svetainės svečių registracijos informacijai prisiminti, kad kaskart apsilankius svetainėje nereikėtų iš naujo įvesti prisijungimo duomenų. Šie funkciniai slapukai nėra būtini svetainei funkcionuoti, tačiau prideda funkcionalumo ir pagerina naudojimąsi svetaine.

Analitiniai slapukai. Šiuos slapukus naudojant įgyjama žinių, duomenų apie tai, kaip lankytojai naudoja Bendrovės svetainę. Tokiu būdu galima optimizuoti ir pagerinti svetainę, suprasti reklamų ir komunikacijos efektyvumą. Šių slapukų pagalba galime rinkti duomenis apie lankytojų peržiūrėtus internetinius puslapius, iš kurių puslapių lankytojas atėjo, kokius el. laiškus lankytojai atvėrė ir į kuriuos sureagavo bei informaciją apie datą ir laiką. Tai taip pat reiškia, kad Bendrovė įgyja galimybę naudoti informaciją apie svetainės lankytoją ir tai, kaip jis naudoja šią svetainę, pavyzdžiui, apsilankymo dažnumą, paspaudimų skaičių tam tikrame puslapyje, naudotus paieškos žodžius ir kt. Kaip reklaminių kampanijų dalį, Bendrovė gali panaudoti analitinius slapukus, kad sužinotų, kaip vartotojai naršo svetainėje po to, kai jiems parodoma reklama internete. Tai gali apimti ir reklamas trečiųjų šalių svetainėse.

Duomenys apie naudojamus slapukus:

Pavadinimas Aprašymas Sukūrimo momentas/ Galiojimo laikas Renkami ir tvarkomi asmens duomenys
_ga Google Analytics statistikos slapukas. Identifikuoja lankytoją ir priskiria prie svetainėje apsilankančių duomenų Lankytojui atidarius svetainę, galioja 2 metus (jei slapukas egzistuoja, jo galiojimo laikas atnaujinamas) Lankytojui sugeneruojamas unikalus identifikatorius
_gid Google Analytics statistikos slapukas. Identifikuoja lankytoją ir priskiria prie svetainėje apsilankančių duomenų Lankytojui atidarius svetainę, galioja 24 valandas (jei slapukas egzistuoja, jo galiojimo laikas atnaujinamas) Lankytojui sugeneruojamas unikalus identifikatorius
_gat Google Analytics statistikos slapukas. Kontroliuoja duomenų perdavimo į Google Analytics sistemą dažnumą Lankytojui atidarius svetainę, galioja 1 minutę Nėra
cookie_notice_accepted Lankytojui rodomo sutikimo su naudojimusi svetainės slapukais pranešimo slėpimas sutikus Lankytojui atidarius svetainę, galioja 1 mėnesį Nėra

Slapukai gali būti naudojami tik jeigu atitinkamas abonentas ar faktinis svetainės naudotojas davė sutikimą. Sutikimas nėra būtinas duomenų techniniam saugojimui ar naudojimui, kurio vienintelis tikslas yra perduoti informaciją elektroninių ryšių tinklu, taip pat būtinais atvejais teikti informacinė visuomenės paslaugas, kurias užsako abonentas ar faktinis svetainės naudotojas.

Sutikimai dėl slapukų naudojimo gali būti gaunami šiais būdais: naršyklės nustatymai, informavimo eilutė interneto svetainėje, iššokantys langai, registracija interneto svetainėje. Apsilankius Bendrovės interneto svetainėje lankytojas gali pasirinkti, ar nori naudoti slapukus. Slapukus galima valdyti ir (arba) ištrinti pagal savo pageidavimus. „Internet Explorer“, „Safari“, „Firefox“, „Chrome“ ar kitos naršyklės nustatymuose galima pasirinkti, kuriuos slapukus norima priimti ir kuriuos atmesti. Daugumoje naršyklių galima patikrinti, kokie slapukai yra įrašyti, ir ištrinti atskirus slapukus, blokuoti trečiųjų šalių slapukus, blokuoti slapukus iš konkrečių interneto svetainių, blokuoti visų slapukų siuntimą, uždarant naršyklę ištrinti visus slapukus.

Jei svetainės lankytojas nesutinka, kad į jo kompiuterį ar kitą įrenginį būtų įrašomi slapukai, gali bet kada atšaukti sutikimą juos naudoti pakeitę nustatymus ir ištrynę įrašytus slapukus. Informuojame, kad visiškai užblokavus slapukus, daug interneto svetainių (įskaitant Bendrovės svetainę) gali neveikti tinkamai.

Kilus klausimų ar neaiškumų dėl mūsų naudojamų slapukų paskambinkite tel. Nr. 8-349-56813 arba rašykite el. paštu info@transachema.lt